Πανηλιακός - Αγδίνες 4-1, με χατ τρικ του Κουκούρα (VIDEO τα γκολ και Όλος ο αγώνας)

Ο Πανηλιακός πήρε τη νίκη επι των Αγδινών με 4-1 στην όγδοη αγωνιστική του βόρειου ομίλου της Γ΄ κατηγορίας της Εύβοιας.
Οι γηπεδούχοι έχασαν αρκετές καλές στιγμές για σκοράρισμα, ενώ οι Αγδίνες σαφώς και είχαν πολύ καλύτερη παρουσία από αυτή του πρώτου γύρου, δυσκολεύοντας το έργο των παικτών του Πανηλιακού.

Στο 2ο λεπτό ο Κουκούρας από κοντά έστειλε την μπάλα λίγο άουτ, ενώ στο 5ο λεπτό ο Τσώνος με το κεφάλι και πάλι για λίγο έστειλε την μπάλα λίγο έξω από το δοκάρι του Τσιπτσή. Στο 12ο λεπτό ο Σταμούλης Κουκούρας με το σουτ που εκτέλεσε τράνταξε το δοκάρι των φιλοξενούμενων.

Ο αρχηγός των γηπεδούχων Σ. Κουκούρας στο 25΄ μετά από ωραία ενέργεια του Νεανίδη, άνοιξε το σκορ 1-0.

Διαβάστε όλο το ρεπορτάζ στο EviaGoal και δείτε Video με τα γκολ και όλο τον αγώνα.