Ιερό Εξωκκλήσιο ΖΩΟΔΟΧΟΥ ΠΗΓΗΣ Γιαλτρων !!!!
ΜΕΓΑΣ ΠΑΝΗΓΥΡΙΚΟΣ ΕΣΠΕΡΙΝΟΣ ΜΕΤΑ ΑΡΤΟΚΛΑΣΙΑΣ ΚΑΙ ΘΕΙΟΥ ΚΥΡΗΓΜΑΤΟΣ !!!!!
Ελαβαν μέρος ο Πανοσιολογιότατος Αρχιμανδρίτης και Ιεροκήρυκας Της Μητροπόλεως Χαλκίδος π.ΙΩΑΝΝΗΣ ΒΟΥΤΣΙΛΑΚΟΣ εφημέριος της Κοιμήσεως ΘΕΟΤΟΚΟΥ ΛΙΧΑΔΟΣ!!!!
Ο Π.ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΡΓΥΡΙΟΥ προϊστάμενος του Ιερού Ναιυ ΑΓΙΟΥ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΟΝΟΣ ΛΟΥΤΡΩΝ ΑΙΔΗΨΟΥ και ιδιώτης του εξωκλησιού της Ζωοδόχου πηγής ,και ο εφημέριος ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΓΙΑΛΤΡΩΝ π.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΤΖΑΦΛΗΣ!!!!!
Μετα το πέρας του Εσπερινού μοιράσθηκαν ευλογίες κεράσματα στους Προσκυνητές!!!
ΒΟΗΘΕΙΑ ΜΑΣ Η ΖΩΟΔΟΧΟΣ ΠΗΓΗ!!!!
ΧΡΙΣΤΟΣ ΑΝΕΣΤΗ!!!!
ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!
ΣΣ: Φωτο: Θωμάς Χαντζής (Αναγνώστης)