Λειτουργεί ο Πρωτοπρεσβύτερο π. Ηλίας Ευθυμιόπουλος εφημέριος Ι. Ν. Κοιμήσεως Θεοτόκου Αιδηψού και Αρχ. Επίτροπος Αιδηψίων και ο Οικονόμος π. Χρήστος Νγκέλας εφημέριος στην Ενορία Χρόνια .
Προσευχόμενοι ήταν ο Πρωτοπρεσβύτερος π. Νικόλαος Σαλαγιάννης εφημέριος του Ι. Ν. Αγίων Αναργυρων Πολιούχου Λουτρών και ο Πρωτοπρεσβύτερος π. Νικόλαος Αργυρίου εφημέριος του Ι. Ν. Αγίου Παντελεήμονος Λ. Αιδηψού .
Πριν το Χριστός Ανέστη της Θεία Λειτουργίας ο π. Ηλίας ομιλησε στους υποψηφίου των πανελλαδικών εξετάσεων ενώ στο τέλος ο εφημέριος του Ιερού Ναού π. Νικόλαος έδωσε στους υποψήφιους ευλογίες για καλή επιτυχία και διαφορά κεράσματα !
ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΑΣ !